Obsah

Vážení spoluobčané,

www stránky obecních úřadů musí splňovat řadu zákonů jako např. zák. 106/1999 Sb. o svobodném přístupu k informacím, který ukládá obcím povinně zveřejňovat vybrané informace.

Současně máme za povinnost provozovat tzv. elektronickou úřední deskue-podatelnu, které pomáhají občanům snadněji komunikovat s úřadem.

WWW stránky chápeme jako jednu z dalších služeb pro Vás občany, a proto se vynasnažíme v maximální možné míře informovat obyvatele o aktuálním dění v obci nad rámec zákonem stanovených podmínek.

Pevně věřím tomu, že se naše stránky stanou pro drtivou většinu občanů místem, kde může každý získat potřebné informace pro snadnější komunikaci s úřadem a život v obci.

Ing. Petra Stará
Starosta

Novinky

06.12.2017

Nález hodinek

Na autobusové zastávce U školy ve Stolanech, byly nalezeny sportovní hodinky. majitel hodinek je může vyzvednout na OÚ ve Stolanech po předchozí telefonické domluvě.

Detail Aktuality

04.12.2017

TURNAJ V PEXESU

Turnaj v netradičním PEXESU pro děti 6. 1. 2018 od 13 hod ve společenské místnosti na hřišti ve Stolanech (v přízemí) Dvě kategorie hráčů předškoláci / školáci. Občerstvení a nápoje pro děti zajištěny! Pro rodiče káva / čaj, případným moučníkům se nebráníme, na pořadí dětí to však nebude mít žádný vliv, vyhraje jen ten nejlepší. Hrací karty a ceny pro vítěze darovala firma PEXOESA

Detail Aktuality

04.12.2017

Vánoční zvyky a tradice

Srdečně Vás všechny zveme v sobotu 16. 12. 2017 od 13°° hod do společenské místnosti na hřišti. Přijďte si s Vašimi dětmi vyzkoušet a připomenout vánoční zvyky našich dědečků a babiček. Společně budeme péct a zdobit perníčky, odlévat olovo, krájet jablka a předvádět spousty dalších vánočních zvyků.

Detail Aktuality

27.11.2017

Rozsvícení vánočního stromu ve Stolanech

Tuto neděli 3. 12.2017 bude rozsvícen vánoční strom ve Stolanech

Detail Aktuality

19.11.2017

Dymák Pekárna zahájí pravidelný prodej pečiva ve Stolanech

Již od pondělí 20. listopadu 2017 bude pravidelně zajíždět do naší obce prodejní vůz s pečivem, který bude provozovat Pekárna Dymák Heřmanův Městec. Prodej pečiva (chléb, bílé pečivo, sladké pečivo) bude probíhat u budovy prodejny vždy: Pondělí v 9,30 hodin, Středa v 9,30 hodin, Pátek v 7,00 hodin. Prodejní vůz se zdrží na místě přibližně 15 minut.

Detail Aktuality