Obsah

Vážení spoluobčané,

www stránky obecních úřadů musí splňovat řadu zákonů jako např. zák. 106/1999 Sb. o svobodném přístupu k informacím, který ukládá obcím povinně zveřejňovat vybrané informace.

Současně máme za povinnost provozovat tzv. elektronickou úřední deskue-podatelnu, které pomáhají občanům snadněji komunikovat s úřadem.

WWW stránky chápeme jako jednu z dalších služeb pro Vás občany, a proto se vynasnažíme v maximální možné míře informovat obyvatele o aktuálním dění v obci nad rámec zákonem stanovených podmínek.

Pevně věřím tomu, že se naše stránky stanou pro drtivou většinu občanů místem, kde může každý získat potřebné informace pro snadnější komunikaci s úřadem a život v obci.

Ing. Petra Stará
Starosta

Novinky

18.10.2017

Komplexní pozemkové úpravy ve Stolanech

POZVÁNKA Vážení spoluobčané, Zastupitelstvo Obce Stolany má velký zájem o zahájení komplexních pozemkových úprav v katastru naší obce. Mnoho z Vás tuto aktivitu podpořilo svými podpisy, jiní měli zájem o více informací, aby se mohli rozhodnout. Obec Stolany a Státní pozemkový úřad , pobočka Chrudim si Vás tímto dovolují pozvat na společnou akci s názvem Komplexní pozemkové úpravy – Stolany která se uskuteční dne 1. listopadu 2017( středa) od 17,00 hodin do 18,00 hodin v zasedací místnosti víceúčelové budovy č.p. 114 Stolany Program: Promítaná prezentace o komplexních pozemkových úpravách s přednáškou Ing. Bosákové Příklady z praxe Diskuze a prostor pro dotazy Osobně Vás všechny vlastníky zemědělské půdy zvu na tuto zajímavou přednášku a především zvu i ty, kteří o komplexní úpravy zájem nejeví, aby si alespoň vyslechli vedoucí Státního pozemkového úřadu v Chrudimi Ing. Bosákovou, která Vás podrobně s problematikou seznámí a odpoví na všechny Vaše dotazy. Ing. Petra Stará starostka obce Stolany

Detail Aktuality

09.10.2017 - 27.10.2017

Rozpočtové opatření č.6/2017

RO č.6/2017

Detail Úřední deska

27.09.2017

Odstranění a okleštění stromoví a jiných porostů

Zásah provádějte průběžně v období vegetačního klidu dle uvedeného rozsahu, viz příloha

Detail Aktuality

27.09.2017

Pěstitelské pálení

Potraviny Málek s.r.o. pěstitelská pálenice přijímá ovoce do pěstitelského pálení. viz příloha

Detail Aktuality

27.09.2017

OSKAR A RŮŽOVÁ PANÍ - Legendy Divadla Husa na provázku

Legendy divadla Husa na provázku, Ivana Hloužková a Vladimír Hauser, se představí ve hře OSKAR A RŮŽOVÁ PANÍ, která se odehraje v úterý 24.10.2017 v KD Pohled od 19 hodin. Vstupné 100,- Kč. Předprodej vstupenek na OÚ Stolany.

Detail Aktuality